X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, sektörün ihtiyaç duyduğu modern, estetik, göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarma ihtiyacını karşılama doğrultusunda kurulmuştur. 'Gülümseyen Yüzünüz' sloganıyla harekete geçen Gencduyu Bilişim Teknolojileri, hizmette kaliteye ve öznelliğe vermiş olduğu önemden, zoru başarabilme azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, temsil edilen firmalara, web tabanlı kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar çalıştığı şahıs,firma ve kurumlara iş alanında sadakat ve güven vermektedir. Web yazılım ve tasarım işinde en iyi olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, uygun bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, gücünü yaptığı işler sonucu müşterilerinden aldığı güvenle; hizmet verdiğimiz her alandan kendilerine çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmayı kendisine görev bilmiştir.

Firmamız, müşterileriyle bir aile gibi sıcak ve samimidir. Yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.