Genç Duyu Medya | Gülümseyen Yüzünüz...
2019 Yerel Seçimleri için İlk İş Tanıtımla Başlar! - Genç Duyu Medya | Gülümseyen Yüzünüz...

2019 Yerel Seçimleri için İlk İş Tanıtımla Başlar!

2019 Yerel Seçimleri için İlk İş Tanıtımla Başlar!

ADAY TANITIM WEB SİTELERİ

2019 Seçimleri yaklaşıyor. milletvekili adayları şimdiden yoğun bir şekilde çalışmalara başladı. Propaganda için ilk iş medyada tanıtımla başlar. Bu tanıtım içinde mutlaka  bir aday web sitesi sahibi olmalısınız. Genç Duyu Medya ekibi siz değerli milletvekili adayları için profesyonel bir aday tanıtım sitesi hazırladı. Firmamızın hazırladığı aday tanıtım web sitesi, sizin tanıtımda ihtiyacınız olan bütün özelliklere ve gelişmiş yönetim paneline sahiptir.

PARTİNİZE ÖZEL GÖRSEL ZENGİNLİĞİ

Web sitemiz her müşterimiz için farklı dizayn edilebilme özelliğine sahiptir. Grafik ve renkleri temsil ettiği partinin renklerine göre veya kendi istediği başka bir renge göre tasarlanarak teslim edilecektir.

KURUMSAL KİMLİĞİNİZE UYUMLU

Aday sistemimiz Genel Merkezin Yayınladığı Kurumsal Kimliğe uygun olarak tasarlanmıştır. Milletvekili Aday Sistemimiz anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır. Siteniz tamamen sizin içeriklerinize 1 gün içinde teslim edilir. Üstelik seçilmeniz durumunda sitenizi milletvekili sitesi olarakta kullanabilirsiniz böylece tekrar masraf yapmanıza ve yeni site ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

ADAY TANITIM SİTESİNİ KİMLER KULLANABİLİR

Aday tanıtım sitesini kendini tanıtacak her insan kullanabilir. Çünkü bu web sitesi kişiye özel olarak tasarlanıp teslim edilecektir. Milletvekili adayı veya belediye başkanı adayı olması farketmez. Her aday ve her parti için farklı grafik tasarımlarına sahiptir.

Dilerseniz örnek olarak hazırladığımız deneme sayfalarımızı inceleyebilirsiniz...

 Ziyaretçilerinizin sayfada zaman geçirmesi ve ihtiyaçları olan bilgiye en kolay yoldan ulaşabileceklerini göreceksiniz. Dilerseniz sitenizi güncelleme konusunda size bir müşteri temsilcisi tahsis edebiliriz.

ÖRNEK SİTELER

AK Parti Parti Aday Tanıtım Sitesi

MHP Aday Tanıtım Sitesi

CHP Aday Tanıtım Sitesi

İYİ PARTİ Aday Tanıtım Sitesi


2000 TL değerindeki Aday Tanıtım Sitesi  %25 indirimle 1500 TL'ye satılmaktadır.

2019 Seçimlerine katılacak tüm parti ve adaylar için yazılım hizmeti verilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlerle ulaşabilirsiniz.